Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leatherface

Pravděpodobnost existence: 99%


Leatherface Portofilo

 Obrazek

Name: Leatherface, Pigsy
Výška: cca 180 cm
Zbraň: Motorová pila
Kůže: Zjizvená
Rychlost chůze: Asi jako člověk (CJ) s motorovkou

Historie

Možná za nespočet trestných činů byl donucen k vyhnanství a mezi lidi chodí jen za bouřky a mlhy kdy ho nikdo nevidí. Zjizvenou tvář má nespíš z toho jak se jeho objeti bránili. (pouze teorie)

Doba výskytu a místo

Podle teorie naší redakce, která sestavila exkluzivní mapu kudy Leatherface prochází, bychom ho měli vidět v pondělí u gejzíru v poušti (tam jak jsou ty mrtvoly v pytlích). Nebo zkuste nějakou zkrvavenou opuštěnou chatku v pátek či neděli (den zjistíte když zmáčknete Tab). Prý musí být mlha a musí pršet. Až budete na určeném místě zvolte zbraň "motorovku". Čekejte cca 2 hodiny herního času tzn. dvě minuty, pak byste měli uslyšet zvuk jiné motorovky. Co uděláte dál je na vás. Doporučujeme se trochu poohlédnout...

Srovnání

Thomas Hewitt

 Obrazek

Člověk, který skutečně existoval, říkalo se mu také "kožená tvář". V mládí onemocněl těžkou kožní chorobou a měl po ní trvale znetvořený obličej. Zážitky z dětství na něm nechaly trvalé psychické následky a proto v dospělosti buď umučil k smrti nebo zabil motorovou pilou několik lidí a části jejich tváří si přišíval na obličej. Případ není dodnes došetřen a Hewitt je údajně ještě na živu.

« Jediný skutečný záběr Hewittovi tváře, který pořídili policisté při dokumentaci místa činu, těsně před tím než se na ně Hewitt vyřítil a brutálně je zavraždil.

Texaský masakr motorovou pilou

 Obrazek

Podle Hewittova případu byl po třiceti letech natočen horor s názvem Texas Chainsaw Massacre, který popisuje výlet pěti mladých lidí na koncert, kteří se nešťastnou náhodou dostanou k Hewittovým. Film je natočen podle skutečné události.

« Obrázek z filmu Texas Chainsaw Massacre (Radar Pictures 2003)


Pigsy

 Obrazek

Postava ze hry Manhunt, kterou vydává také RockStar Games, tudíž by zde mohla být spojitost. Pigsy má prasečí obličej a nohy, je zjizvený, od krve a používá motorovou pilu jako zbraň.

« Fotografie ze San Andreas - Zero RC Shop (jeho figurka je ve výloze.


Leatherface

 Obrazek

Podle všech ukazatelů s jedná o Pigsy (leatherface - postava ze hry Manhunt, která je přebraná z filmu Texaský masakr motorovou pilou). Leatherface je nejspíše skrytou reklamou na hru Manhunt. V San Andreas je vrah řidičů a proto vidíme opuštěná auta v lese.V RC Zero prodávají figurky ze hry Manhunt.

« Fotografie ze San Andreas (PS2) - Leatherface s motorovou pilou v lese.

Palomino Creek - domov Leatherface

 

Obrazek

 

Leatherface prý najít v oblasti Palomino Creek u mola s kolečkovým křeslem. Proslýchá se, že pokud za deštivého počasí, půjdeme k molu, tak tam bude sedět a pokud ho vyrušíme, tak se po nás vrhne.

 

 Krvavé chatky

 

Krvavých chatek můžeme najít více, ale dvě jsou obzvláště významné, neboť je tam možné ho zahlédnou. můžeme najít monstrům. Prvním místem je North Rock najdeme první krvavou chatu, která je umístěná daleko od civilizace. Auta tam nejezdí a tudíž jde spíše o přechodné ubytování, popřípadě se tam skladovaly mrtvoly.

 

Druhým zajímavějším místem je u The Panopticon  Jde o dřevorubeckou chatu, před vchodem můžeme najít motorovou pilu.  pokud tam budeme v pátek nebo v neděli, za deštivého počasí v chatě a připravíme si motorovou pilu, tak po dvou herních hodinách (2 minuty) můžeme uslyšet přicházející zvuk další motorové pily.

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Old Indian Plant Resets Blood Weight

(ADruttvimi, 8. 10. 2018 22:24)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/levitra-mieux-que-le-cialis/

da se asi najit

(leatherface ps2, 23. 8. 2011 12:39)

cau bl ja ho na ps2 videl

Re: da se asi najit

(kokomil, 30. 11. 2011 12:15)

ja mam ps2 a nemuzu ho najit

Re: da se asi najit

(Jakub, 14. 7. 2017 17:13)

Kde si ho videl?

Leatherface ve hře není!

(Daniel Mach, 28. 3. 2014 20:14)

Bez použití módů v GTA Leatherface nenajdete. To samé, jako když si hráči myslí, že najdou Yettiho nebo UFO! Ani bych se nepokoušel takovýhle nesmysl hledat..

Re: Leatherface ve hře není!

(nufunek 23 3, 28. 3. 2014 20:16)

si asi debil já sem letehrface viděl ve hře a mluvil jsem s rokstárama a říkaly že tam je

Re: Re: Leatherface ve hře není!

(Daniel Mach, 28. 3. 2014 20:19)

Klaním se tvému pravopisu a fantazii! Ale Leatherface ve hře vážně není. Samozřejmě ti věřím, že si se bavil s lidmi spol. Rockstar Games! Já taky běžně chodím ven s Kleopatrou nebo skupinou Lucemburků..

Re: Re: Re: Leatherface ve hře není!

(filip, 2. 6. 2014 13:40)

dan setrel :-D

Re: Leatherface ve hře není!

(Pepa, 30. 6. 2015 15:03)

Ufo ve hře můžeš najít i bez módů. I leatherface můžeš najít bez módů. Akorát Yeti zkutečně ve hře neni, je to jen název auta.

dan

(1547, 4. 3. 2015 14:41)

GTA San Andreas - MITOMANIA 1: Piggsy

gta san andreas piggsy

(dan, 4. 3. 2015 14:40)

gta san andreas piggsy ? no YouTube napiste

je to fuk

(tony, 22. 4. 2007 11:07)

co mas proti americe sem se tam narodil vole

Руссия

(NeSranDujte, 6. 6. 2014 18:24)

Смерть Америке

Re: néééééééé

(šim polach, 23. 3. 2013 18:12)

GTA

SEX

(PUčTO, 18. 12. 2012 8:04)

NOOOO LEN ABY EXISTOVAL

Re: SEX

(PUčTO, 18. 12. 2012 8:05)

TY KOKOT čO MI ODPISUJEš VšAK TO SOM JA. AHA PROMIň. K*RVA.

BLBECKU

(KOPIRUJES DEBILE!, 11. 11. 2012 16:57)

NEKOPIRUJ DEMENTE

sry

(dawe, 21. 10. 2012 12:26)

tak je vsude piso uneco jiniho

není skutečný tomas hewitt neexistuje

(dawe, 21. 10. 2012 12:22)

Thomas Hewitt přezdívaný „Leatherface“[2] (v překladu Kožená tvář) je fiktivní filmová postava

Prosím o vysvětlení

(NEVIM CO SEM MAM NAPSAT :D, 7. 3. 2010 0:47)

Zdravím , předem bych chtěl požádat abyste mi nenadávali a podobné věci.
Jsem celkem nováček páč me GTÁčko moc nebavilo ale byl jsem jednou u kámoše a hráli jsme GTA:SA a tak sem mu řek co jsem slyšel o to LF a jeli jsme se podívat do FIshers lagoon (nevím jak se to přesně jmenuje) a je tam molo z vozíčkem a nějaká chatka a kousem od chatky je červený kroužek a když na něj najedu tak mi to napíše "The Cluckin´ Cock isn´t ready yet!" (v překladu že Cluckin cock není připravený) prosím řekl by mi někdo co to je ?


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »